ARADIĞINIZ HİZMETİ ve ÜRÜNÜ TB-CALL CENTER FARKLILIĞI İLE BURADAN BULABİLİRSİNİZ
ne
nerede
/
VEYA DİREK ÜCRETSİZ TEL:0800 3202 118 veya 0203 5199 118 SORARAK ULAŞABİLİRSİNİZ
Avantajlarımız

AVANTAJLARINIZ ve AVANTAJLARIMIZ.

Oncelikle sunu belirtelim ki, Heb beraber Birlik ve dirlik icinde olmak, bir birilerimizi cok iyi anlamak, buna gore hizmet etmek ve calismak, bizlerin ve sizlerin en buyuk bir avantajimiz olacaktir. Tabiki bu manevi butunlugumuzun yaninda sizlere verecegimiz Ticari danismanlik ve Dunyanin ticaret Merkezi Ingilterenin bas kenti Londra'da sizlerin adina aktif yapacagimiz essiz hizmetler ve calismalar olacaktir.

Bunlarin bazilari:

  • Gorus ve Dusunce Farkliligimiz: Oncelikle ve onem ile sunu belirtelimki, bizler meslegimizin amac ve vizyonunu zevk ve Mutluluk ile yapan bir kurumuz, Gunumuz'un kapitalizim dusunce ve felfesinden uzak olarak, ilk bastan sorumlulugumuzu vermis oldugu gorev olarak hareket eder,  maddi ve manevi basariyi elde etmeye hedefleniriz.
  • Danismanlik Hizmetlerimiz:  Her turlu Ticari sorun, sorularinizi yeni girisim ve dusuncelerinizi hic cekinmeden sorabileceginiz, sizleri anlayabilecek, profosyonel ticari danismanlariniz su an Londradaki merkez ofisimizde cok yakinda Tum Avrupa ve Turkile temsilciliklerimizde sizler icin Hazir olacaktir.
  • Su an Londra'daki ofisimizde, ve cok kisa bir zaman icersinde tum Avrupa ve Turkiyede evrecegimiz temsilcilik ofislerimiz ve oralardaki bulunan profosyonel ticari ekiplerimiz,'Danisman, Avukat, Pazarlama, ve Sekreerlerimiz' ayni zaman da guler yuzlu hizmetleri ile sizlerin hizmetinde olacaktir.

Basari, Birlik ve Beraberlik icersinde olur ise, deger ve kiymet kazanir, bizlerde sizler ile birlik ve beraberlik icersinde basarilaara imza atmaya cagiriyoruz, gelin hizmet ve urunlerinizi en guzel sekilde degerlendireleim, araci ve tefecilere odun vermiyelim, Arzumuz sudurki,  Uretici, Esnaf  ve Hizmet ureten butun girisimcilerimizi bir araya toplamaya cagiriyoruz. Kendi urununuzu kendinizin pazarliyabilecegi bir hizmet uretiyoruz, soyleki Bizler Uluslar arasi Dis ticaret cok, ama cok iyi biliyoruz, Uye ve kurucularimiz Ingilterede Uzun zamndir gorevinde basari ile caliismis ve calismakta olan ekip arkadaslarimiz, Muhasebeci, Esnaf, Avukat kisi ve kurumlardan olusmaktadir.

Sizlere sunlari sunacagiz, Sizler yalniz gorevinizi yapin, en iyi ve kaliteli bir sekilde uetin, bizlerde sizlerin bu urunlerinizi en guzel sekilde dunya pazarlarina ulasmasini sagliyalim. Sizler butun calismalarimizi sizlerin kendi panelinizden takip edebileceksiniz, sizler adiniza bizler urunun satilmasi icin gerekli butun girisimlerde bulunacagiz.Tabiki bunlari tam anlayabilmemiz icin Ingiltere pazarinin farkliligini biraz olsun bilmemeiz gerekir, kisaca bilgi vereyim.

Tabiki bunlar ile tamami ile bizler ilgilenecegiz sizlerin adina.

İngiltere Pazarının Özellikleri


{ Bilgi: Londra Ticaret Musavirligi.31-10-2012 }

1)      2013’de resesyondan çıkması bekleniyor

2)      Büyük, zengin ve gelişmiş (sofistike) bir pazar

3)      Yüksek kalite beklentisi

4)      Paketleme ve etiketleme standartları yüksek

5)      Hizmet sektörünün ağırlığı artıyor

6)      Geleneksel sektörlerde üretim yurtdışına kaçıyor

7)      Üretim; yüksek teknoloji, ar-ge, yeni ürün odaklı yapıda

8)      Bireysel temsilciler (agent) yolu ile çalışma yaygın

9)      Zincir mağazalar birçok sektörde pazara girişte belirleyici

10)  “Private label” uygulaması yaygın

11)  Üretim Anlaşmaları (Outsourcing): Otomotiv, Makine, Gemi ve Yat İnşa, Tarım Ürünleri

12)  Etnik gruplara (yabancılara) yönelik pazarlar bireysel satıcıların kontrolünde

13)  Yaygın seyahat kültürü nedeniyle yabancı ülke ürünlerine talep var

14)  Pazara uygun üretim; Fiyat + Kalite + Teslim Süresi + Kişisel ve (Uzun Süreli) İyi İlişki

15)  Sözleşmelerin sağlam yapılması

16)  Ticari anlaşmazlıkların çözülmesi – süre uzun, maliyet yüksek

17)  Türkiye’nin Avantajı:

§  »         Tedarik süresi

§  »         Ürün çeşidi sayısı + üretici sayısı + rekabetçi fiyat

§  »         Küçük talepleri karşılama imkanı

§  »         Talebe göre esnek üretim

§  »         Gümrük Birliği

18)  Mutlaka bir pazara giriş stratejiniz ve pazarlama programınız olmalı. Pazar araştırmasını internet üzerinden veya bu işi ücreti karşılığı yapan şirketler aracılığı ile ya da doğrudan kendiniz yapabilirsiniz.

19)  İngiltere pazarında uzun vadeli düşünmek ve sabırlı olmak gerekir. Yüksek oranlı kar imkanı çetin rekabetten dolayı kolay değildir.

20)  İngiliz alıcının sizi seçmesi için fiyat, kalite, teslim süresi de dahil, diğerlerinden üstünlüğünüz olmalıdır.

21)  Enaz 2 hafta öncesinden randevu talebinde bulunulmalı ve randevuya saatinde gidilmeli.

22)  Kişisel ilişkiler ve karşılıklı güven çok önemlidir.

23)  İngiltere’de firmanızın veya şubenizin ya da temsilcinizin olması müşterilere yakın olma ve onlara güven verme bakımından çok önemlidir. Böylece bu pazarında kalıcı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

24)  Her gelir grubuna uygun alıcı vardır, kendi ürününüze göre bir yer edinin. Diğerlerinin yapamadığı bir ürünü üretin veya pazarda herkesin görmediği bir segmenti değerlendirin.

25)  Zincir mağazalar önemli müşterilerdir. Ancak, indirim ve iade uygulamaları ile teslim şartları nedeniyle bu mağazalarla çalışmak diğerlerine göre daha zordur.

26)  Hazır giyim başta olmak üzere, çoğu zincir mağazanın İstanbul’da alım ofisi vardır. Doğrudan bu ofislerle temasa geçebilirsiniz.

27)  Ürününüzün dağıtım kanallarını bilmek önemli. Alıcı yerine dağıtım şirketi ile görüşülebilir.

28)  Satış sonrası hizmetlerinizin kalitesi (yedek parça, tamir servisi, iade) önemlidir.

29)  Şirketinizin mutlaka profesyonelce hazırlanmış İngilizce web sayfası olmalı. E-mail adresiniz şirketinizin alan adından olmalı, yahoo veya hotmail gibi genel e-mail adresi müşteri için olumsuz sinyal olabilir.

30)  Şirketinizde mutlaka İngilizce bilen bir dışticaret müdürü ve sekreter olmalı. 2 saatlik zaman farkı ve temasların çoğunlukla telefon veya e-mail yoluyla yapıldığı unutulmamalıdır.

31)  Kartvizit, broşür, katalog ve firmanız hakkında bilgiden oluşan bir İngilizce tanıtım dosyanız olmalı. Dosyanın baskısı kaliteli olmalı. Bu belgelerdeki telefon ve faks numaraları uluslararası telefon kodu belirtilerek yazılmalı.

32)  Bir günde şirket kurmak mümkündür. Aynı şekilde bir günde de kapatabilirsiniz. Yerli ve yabancı firmalar arasında ayrım yoktur.

33)  Kuracağınız şirketin türünü belirlemede; ortak sayısı, vergi mesuliyeti ve sorumluluk paylaşımı hususlarını dikkate almanız gerekir.

34)  İngiliz alıcı firma hakkında bilgi almaya çalışın. Firmanın finansal ve idari bilgileri ücreti karşılığı alınabilecek bir hizmettir.

35)  Markanızı, patentinizi ve ticaret ünvanınızı mutlaka Patent İdaresi’ne kaydettirin.

36)   Fuarlar çok önemlidir. Fuarlar; yeni sipariş almanızı, rakipleri tanımanızı, trendleri görmenizi, yeni temaslar kurmanızı, mevcut müşterilerle ilişkileri geliştirmenizi sağlar, basında yer alma imkanı yaratır ve firmanızın sektörde tanınırlığının artmasına yardımcı olur. Çok sayıdaki fuar arasından hangisine katılacağınıza karar vermelisiniz. Hangi fuara katılacağınızı; sektörel derneklerin desteklediği, geçen yıllardaki katılımcı profilinin size uyup uymadığına, fuarın hangi düzeyde düzenlendiği (yerel, ulusal, uluslararası) müşterilerinizin ve rakiplerinizin hangi fuarlara katıldığı gibi hususları dikkate alarak belirlemelisiniz. Herhangi bir fuara katılmadan önce ziyaretçi olarak mutlaka önceden görün Fuarlara katılımda Devlet yardımlarından yararlanabilirsiniz.

37)  Sektörünüzle ilgili dernek veya birliklere üye olun, aynı zamanda Türk İşadamlarının kurduğu derneklere de kaydolun. Böylece yeni çevre edinme imkanınız artar.

Tabiki Kisaca'da olsa Sizlerin Ingilterede bir Ofisiniz olsun. diye bilgilendirmemizide soylemeden gecemiyecegim.

Dünyanın Ticaret Merkezi İNGİLTERE'nin Başkenti Londra'da Sizinde bir şirketinizin bir temsilcinizin olmasını istemezmisiniz?

Hemde Çok Uygun Fiyatla Limited Şirketine sahip olacaksınız…!

Sizin Şirketiniz adınıza bir sekreteriniz ve şirket müdürünüz olacak. Ürün ve mamülllerinizi İngiltere üzerinden tüm Avrupa ve Dünyaya satabileceksiniz, Uluslararası Ticaretin imkanlarından Faydalanacaksınız. Ayrıca ücretsiz websiteniz olacak.

Şirketinizin Merkezini İngiltere,

Yapabilir, Gümrüklerden, Kotalardan, Vergilerden,Marka, Patent avantajlarindan cok daha fazla faydalanabilir vede Dünya ticaretlerinden daha fazla yararlanabilirsiniz. Web Ticaret Dünyasının vermiş olduğu hizmetlerden faydalanarak ürünlerinizi  dünyayı elinizde tutabilirsiniz.

Ingilterede Sizide Bir sirketiniz olsun?

Avantajlari Nelerdir?

Dünyanın Ticaret Merkezi İNGİLTERE'nin Başkenti Londra'da Sizinde bir şirketinizin olmasını istemezmisiniz? Hemde Çok Uygun Fiyatla ile sizlerin temsilciliiginiz, Sahis firmasi, Limited, veya Holding  Şirketine sahip olmak istemezmisiniz?

Sizin ve Şirketiniz adınıza bir sekreteriniz ve şirket müdürünüz olacak. Ürün ve mamülllerinizi İngiltere üzerinden tüm Avrupa ve Dünyaya satabileceksiniz, Uluslararası Ticaretin imkanlarından Faydalanacaksınız.

Sizler Dunyanin nerede olursaniz olun (Turkiye, Almanya, Vs,) Şirketinizin Merkezini İngiltere Yapabilir, Gümrüklerden, Kotalardan, Vergilerden ve dünya ticaretlerinden daha fazla yararlanabilirsiniz. Avrupa turk Ticaret Birligi'in vermiş olduğu hizmetlerden faydalanarak ürünlerinizi  dünyanin hertarafina daha iyi ve kolay sekilde urunlerinizi ve hizmetlerinizin satisini, Pazarlamasini, Tanitimini, Temsilciliklerini verebilir Veya urun ihtiyac Alim taleplerinizi cok cazip imkan ve sartlarda temin edebilirsiniz, (kota ve Vergilerden yerarlanabilirsiniz)

Bulundugunuz ulkede isminiz her hangi bir sebepten Firmanizi kayit altina alamiyorsaniz, Kara listeye girdiiseniz , finace  ve ticari konumlarda zorunluklar ilemi karsilasiyorsunuz, !!

Ingilterede kuracaginiz yeni bir firmaniz sayesinde hayatiniza yeni bir baslsngic yaparak, tecrube ve azminiz sayaesinde vede Ingiltere'nin vermis oldugu guzel firsatlar ile, tekrar ticari hayata tertemiz baslama imkanina sahip olabilirsiniz. Ayni zamanda Sirket faaliyetlerinizi duzgun ve basarili surdurdugunuzde, Ingilterede Yasam vede oturum vizesi alabilir, hatta 5 sene sonunda ingiliz vatandasligina gecme sansina sahip olabilirsiniz..

Muracat

TBCAS Ltd. 

Kurumsal Üye
19
Bireysel Üye
3800
Online Üye
0
Online Ziyaretci Sayısı
2
Toplam Üye
3819